logo-finezja-z-R

121594238 2805602913095421 2304841996813008575 n

 

Jeśli chcesz dojść na wyższy poziom barberingu, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł...
Edukacją i fryzjerstwem męskim zajmuję się od 30 lat.
To rzemiosło wymaga wiedzy i praktyki, doskonal swoje umiejętności nieustannie.
Dlatego moim celem jest promowanie najwyższej klasy fryzjerstwa poprzez pomoc w zdobywaniu fundamentów do rozwoju i umiejętności u wszystkich miłośników strzyżeń męskich.

 

Prowadzę męski salon fryzjerski – Barber Shop we Wrocławiu. Posiadam wszystkie uprawnienia państwowe: mistrz, technik, pedagog i instruktor fryzjerstwa męskiego, egzaminator. Moje szkolenia są jedyne w Polsce, są autorskie realizowane w małych grupach. Innowacyjnie, dopasowane do danego salonu chcącego podnieść kwalifikacje jak i dla osób chcących uzupełnić wiedzę i doskonalić umiejętności.

Otrzymałam Znak Jakości - LAUR EKSPERTA 2018/2019 dla usługi - Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego - Ewa Wolaniuk-Kloc, co jest uznaniem mojej wieloletniej pracy.


AUTORSKIE PROGRAMY SZKOLENIOWE


Posiadam wyłącznie Autorskie Programy Szkoleniowe dla fryzjerów/barberów średniozaawansowanych i zaawansowanych w zawodzie. Pomagam doskonalić umiejętności, usystematyzowując je. Obsługa klienta, podnoszenie standardów, rozwój warsztatu - tego i wiele więcej można oczekiwać na prowadzonych przeze mnie kursach.

Mam w swojej ofercie Autorski Program Warsztatów Barberskich rozszerzone programy oraz indywidualne, gdzie kursant uzyskuje wiedzę, która jest mu w stanie ułatwić późniejszą pracę w zawodzie – korepetycje fryzjerskie. Kursy są z zakresu fryzjerstwą męskiego/barberingu – strzyżenia włosów i brody, golenie głowy i brody. Skupiam się na rzetelnej pracy fryzjera męskiego/barbera - każde warsztaty zawierają 25% teorii i 75% praktyki. Jeśli uczestnicy potrzebują więcej czasu na ćwiczenia, jestem otwarta na dostosowanie tempa szkolenia do ich preferencji i potrzeb, żeby otrzymać jak najlepsze rezultaty.

 

NOWOŚCI!!!


NOWE JEDNODNIOWE KURSY
PIERWSZE W POLSCE INTENSYWNE CAŁODNIOWE 10H KURSY TECHNICZNE NA GŁÓWKACH TRENINGOWYCH!
NAJNOWSZE AUTORSKIE PROGRAMY SZKOLENIOWE W ROKU 2020:

  • KRĘCONE WŁOSY U MĘŻCZYZN
  • PRECYZYJNY FLAT TOP
  • KLASYCZNA FRYZURA W STARYM STYLU

 

Od listopada 2020 w ofercie do wyboru 3 nowości, intensywne 10h techniczne kursy na główkach treningowych dla średniozaawansowanych i zaawansowanych w zawodzie.
Wiedza, mnóstwo tajników zawodu i świetna atmosfera – tak przebiegają szkolenia, które prowadzę.
Zapraszam na autorskie szkolenia fryzjerstwa męskiego/barberingu. Po raz pierwszy techniczny kurs wykonany na główce fryzjerskiej w 100% o naturalnych włosach. Trzy nowe kursy techniczne, które przybliżą Ci fryzjerstwo męskie/barbering w łatwy i przyjemny sposób.
Całodzienny trening, pomoże Ci poznać technikę, którą będziesz doskonalić w salonie.
Prowadzę szkolenia i kursy dla profesjonalnych fryzjerów/barberów. Innowacyjne i nowatorskie metody dydaktyczne, teoria i praktyka poparta doświadczeniem. Szkolenie techniczne dla osób chcących doszkolić swoich pracowników, jak i podnieść jakość swoich usług.
Jeśli chcesz, aby szkolenie odbyło się w Twoim w mieście napisz, jeśli masz duży salon, akademię zgłoś się, zrobimy szkolenie u Ciebie.

W 2018 jako pierwsza kobieta we fryzjerstwie otrzymałam Znak Jakości - LAUR EKSPERTA dla usługi - Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego - Ewa Wolaniuk-Kloc.
Jeśli chcesz, aby szkolenie odbyło się w Twoim w mieście napisz, jeśli masz duży salon, akademię zgłoś nam, zrobimy szkolenie u Ciebie.


Zajęcia odbywają się we Wrocławiu, jak i w każdym innym mieście w Polsce i zagranicą. Pracuję zawsze na najlepszym sprzęcie fryzjerskim i na najlepszych kosmetykach dedykowanych mężczyznom.


Kontakt telefoniczny: 505 103 266.

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

przez stronę FB: https://www.facebook.com/SzkoleniaFryzjerstwaMeskiegoFinezja

przez stronę szkoleniową: www.szkoleniefryzjerskie.pl

 

DOFINANSOWANIE

 

Na każdy z moich kursów jest możliwe dofinansowanie:

  • z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na cele szkoleniowe 100% wartości kursu
  • ze Środków Unijnych na dokształcanie personelu w wysokości 50-80% wartości kursu
  • odpłatnie

 

Posiadam wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.02/00045/2017 prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy. W związku z powyższym, uczestnicy szkoleń fryzjerskich mogą starać się o dofinasowanie od 80% do 100% ceny szkolenia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

O dofinasowanie na szkolenia w ramach KFS, mogą ubiegać się pracodawcy jak i pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę. W celu uzyskania dofinansowania, pracodawca musi złożyć odpowiedni wniosek do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę pracodawcy albo miejsce prowadzenia działalności.

Zadzwoń do nas, wybierz kurs i termin jego odbycia, sprawdzimy możliwości dofinansowania i/lub skontaktujemy z doradcą.

 

KURSY W CAŁOROCZNEJ OFERCIE

 

AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – WARSZTATY JEDNODNIOWE
–NOWOŚĆ– WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „FRYZURY MĘSKIE – MODERN" – 9H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
–NOWOŚĆ– WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „BARBER OSTRA BRZYTWA – GOLENIE BRODY" – 10H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• WARSZTATY „FRYZJERSTWO MĘSKIE – BASIC" – 25H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• WARSZTATY „FRYZJER MĘSKI" – 8H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• WARSZTATY „FRYZJER CLASSIC" – 9H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• WARSZTATY „BARBER EXCLUSIVE" – 10H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• WARSZTATY „BARBER OSTRA BRZYTWA – GOLENIE BRODY I GŁOWY" – 10H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• WARSZTATY „RÓŻNE RODZAJE STRZYŻEŃ NA JEŻA" – 8H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,

 

AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – TRYB INTENSYWNY ROZSZERZONY – „3x I" – TRYB INTENSYWNY, INDYWIDUALNY, INNOWACYJNY – WARSZTATY KILKUDNIOWE
–NOWOŚĆ– WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „MASTER BARBER – ZAROST, BRODA, GOLENIE" – TRYB ZAAWANSOWANY – 31H – 3–4 OSOBY W GRUPIE – SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM,
–NOWOŚĆ– WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „FRYZURY MĘSKIE – MODERN EXCLUSIVE" TRYB ZAAWANSOWANY – 31H – 3–4 OSOBY W GRUPIE – SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM,
–NOWOŚĆ– WARSZTATY – „FRYZJER – BARBER" – 18H – 4–8 OSÓB W GRUPIE,
• WARSZTATY „MASTER CLASS – FRYZJER, BARBER"– TRYB ZAAWANSOWANY – 31H – 3–4 OSOBY W GRUPIE – SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM,
• WARSZTATY „FRYZJER MĘSKI – EXPERT " – TRYB ROZSZERZONY – 50H – DO 3 OSÓB W GRUPIE – SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM,
• WARSZTATY – „FRYZJER MĘSKI – PROFESJONALISTA" – 60H – TRYB ROZSZERZONY O OBSŁUGĘ I STANDARDY, DO 3 OSÓB – SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM,
• WARSZTATY – „FRYZJER MĘSKI DOSKONAŁY" – 60H – DO 3 OSÓB W GRUPIE – SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM.

 

AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – TRYB INTENSYWNY ROZSZERZONY – „3xI" – TRYB INTENSYWNY, INDYWIDUALNY, INNOWACYJNY – INDYWIDUALNE KOREPETYCJE FRYZJERSKIE
–NOWOŚĆ– SZKOLENIE INDYWIDUALNE „JAK PROWADZIĆ MĘSKI SALON FRYZJERSKI" – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA JEDNEJ OSOBY 7H – DORADCTWO,
–NOWOŚĆ– SZKOLENIE INDYWIDUALNE „MĘSKI SALON FRYZJERSKI–OBSŁUGA KOMPLEKSOWA" – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA ZESPOŁU PRACOWNIKÓW SALONU 14H – DORADCTWO,
• „OBSŁUGA KLIENTA, STANDARDY, PSYCHOLOGIA, DEZYNFEKCJA" – 8H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
• „FRYZJER MĘSKI – TECHNIKA" – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA JEDNEJ OSOBY 8H – FRYZJER SAM NA SAM ZE SZKOLENIOWCEM,
• „BARBER CLASS – FRYZJER MĘSKI TECHNICZNIE" – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA JEDNEJ OSOBY – 32H – TRYB INTESYWNY – FRYZJER, SZKOLENIOWIEC Z ASYSTENTEM.

 

KONTAKT

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy Modeli na szkolenia poprzez:

  • stronę szkoleniowąLINK
  • grupę na Facebooku - LINK
  • telefon 505 103 266


Modele na szkolenia płacą symboliczną złotówkę.

Usługi: STRZYŻENIE WŁOSÓW, BRODY LUB GOLENIE BRZYTWĄ.

Cały czas szukamy modeli na strzyżenia do naszej bazy Akademii we Wrocławiu. Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi zapraszamy, wystarczy jak wyślesz swoje dane.

 

REGULAMIN SZKOLEŃ