logo-finezja-z-R


Niezmiernie miło mi poinformować, że usługa: SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO - EWA WOLANIUK-KLOC została wyróżniona certyfikatem LAUR EKSPERTA 2017/2018.

 

Laur Eksperta dla Szkoleń Fryzjerstwa Męskiego!

Niezmiernie miło mi poinformować, że usługa: SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO - EWA WOLANIUK-KLOC została wyróżniona certyfikatem LAUR EKSPERTA 2017/2018 przyznanym przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic. Dziękujemy Kapitule za uznanie w Ogólnopolskim Konkursie, po raz pierwszy szkoleń z branży fryzjerskiej :)

Niezwykle prestiżowa nagroda, której uroczysta gala odbyła się 26 marca 2018 w Rezydencji Prezydenta RP trafiła w nasze ręce!!!

Dziękujemy bardzo naszym kursantom, bo dzięki Waszym opiniom oraz wnikliwej weryfikacji komisji złożonej z członków najlepszych uczelni polskich oraz niezależnego gremium ekspertów - doceniono i wyróżniono Autorskie Innowacyjne i Indywidualne Szkolenia z zakresu Fryzjerstwa Męskiego. To wielka duma mieć Certyfikat LAUR EKSPERTA :)

LINK LINK LINK


Dostępne dofinansowanie na warsztaty dla wszystkich, co chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Z przyjemnością informuję, że wszystkie moje szkolenia warsztatowe mogą być w 100% dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i doszkalać się ustawicznie. Innowacyjnie, profesjonalnie, autorski program, poparty doświadczeniem i uprawnieniami


Po więcej informacji zadzwoń do mnie bezpośrednio 505 103 266 lub napisz e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oczywiście decyduje kolejność zgłoszeń, lista już otwarta - zaczynamy od marca!

AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO NA ROK 2018

Jedyny taki w Polsce - dostosowany do Twoich potrzeb i poparty wieloletnim doświadczeniem rzemieślniczym.

W tym roku zapraszam na rozszerzony program szkoleniowy w trybie warsztatowym dla średnio zaawansowanych zaawansowanych fryzjerów w zawodzie - pracujemy wyłącznie na modelach.

Większość z nich może być zrealizowana w Twoim salonie. Przeszkolimy cały zespół według potrzeb. Szkolimy w całej Polsce. 
Zaczynamy już od marca! Terminy warsztatów stacjonarnych będą podane na stronie w lutym.

● zajęcia prowadzone w małych grupach do 4 osób na warsztatach - tryb jednodniowy

● zajęcia prowadzone do 3 osób - tryb rozszerzony i zaawansowany - wielodniowy

● zajęcia "3xI" Intensywny, Indywidualny, Innowacyjny - fryzjer " sam na sam ze szkoleniowcem" - rozszerzony indywidualnie na wiele dni

● zajecia praktyczne i teoretyczne z zakresu Obsługi Klienta w Salonie Fryzjerskim -standardy, psychologia, dezynfekcja - tryb jednodniowy

Wykonujemy szkolenia dla różnych firm według własnych preferencji.

Jeśli chcesz kompleksowego lub indywidualnego szkolenia w swoim salonie, zaproś nas, chętnie przyjedziemy w każdy zakątek Polski.

Proszę w wiadomości przesłać swojego maila na e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numer telefonu, prześlę ofertę z cenami, albo zadzwonić na numer 505 103 266 udzielę wszelkich informacji.

Pozdrawiam, 
Ewa


REGULAMIN SZKOLENIA

Drodzy Kursanci!
Pragniemy złożyć najlepsze życzenia na Nowy Rok 2018.
To też czas podsumowań. 2017 jest świetny, ale 2018 będzie jeszcze lepszy. Dziękujemy za zaufanie i skorzystanie z naszych szkoleń i warsztatów. To była wielka przyjemność Was poznać i z Wami, ramię w ramię popracować. Jesteście bardzo zdolni, zaszczyt poznać Fryzjerów pełnych pasji do wykonywanego zawodu. Mam wrażenie, że udało się rozbudzić to co drzemało w Was i czekało na impuls. Dla szkoleniowca nie ma lepszego doświadczenia, kiedy widzi postęp swojego ucznia i radość ze wspólnie spędzonego czasu.

Dziękuję za stały kontakt z Wami. Pytajcie, piszcie nadal, bądźmy w kontakcie.

A i my również doskonalimy się, również za granicą, chcąc zaproponować potem wyższe standardy swoich usług, doskonały sprzęt, nowości kosmetyczne...i nowy program szkoleniowy, dostosowany do potrzeb rynkowych. Tak, żebyśmy mogli więcej umieć i przekazywać w jak najbardziej przystępny sposób. Pamiętajmy, kto stoi w miejscu, to się cofa i trening czyni mistrza! To również dotyczy szkoleniowców, dlatego my też jesteśmy kursantami żądnymi wiedzy!

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie nas w swoich progach, kiedy to przyjeżdżamy do Was, do salonów. Wspomnienia zachowujemy i wspominamy... ciężko się niekiedy rozstać. Nawiązuje się nić znajomości, która pozostaje na długo. I my też ze spotkań wynosimy doświadczenie i Wasze rady branżowe bierzemy do serca.

Pozdrawiamy i do spotkania naszych nożyczek i grzebieni!!!

2018 to będzie rewelacyjny, czego i Wam życzę, do zobaczenia!

Ewa z Zespołem


Dla Kursantów życzymy spokojnych, wesołych i spędzonych w rodzinnej atmosferze Świąt!


Zapraszam do zapoznania się z nowym rozszerzonym Autorskim Programem Szkoleniowym z zakresu fryzjerstwa męskiego na przyszły rok. Wiele interesujących pozycji warsztatowych!

Terminy i lokalizacja, zostaną podane na stronie - https://www.facebook.com/SzkoleniaFryzjerstwaMeskiegoFinezja.

Pozdrawiam, Ewa


Drodzy Państwo

Bardzo miła wiadomość. Posiadam Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych – jeśli się kwalifikujesz, spełniasz wymogi jako pracodawca, lub pracownik, warsztaty doszkalające będą sfinansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy*.

Moje warsztaty - szkolenia są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.02/00045/2017. Spełniam wszystkie wymogi i posiadam wszelkie uprawnienia zawodowe do szkolenia z zakresu fryzjerstwa męskiego.

Ciekawy Autorski Program Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego - indywidualne, innowacyjne warsztaty, jedyne takie w Polsce, zawierają 27 godzin pracy w salonie. Trzy dni w Twoim Salonie – gdyż przyjeżdżamy również do każdego miasta w Polsce. Intensywne godziny warsztatowe – praktyczne - 30% procent teorii i 70 % praktyki. Szkolę wraz z asystentem.

Potwierdzeniem Waszych zdobytych umiejętności, po pozytywnie skończonym szkoleniu wydaje certyfikaty z pieczęcią.


Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w sprawie szkoleń 505 103 266. Niektóre UP mają ponownie środki na szkolenia.
Sprawdź czy się kwalifikujesz w swoim Urzędzie Pracy, jeśli tak i wybrałeś nasze warsztaty, pomożemy wypełnić wnioski.

Zadzwoń, szybko wyjaśnimy, pomożemy, dobierzemy według potrzeb.

W związku z tym, że cały czas pracujemy czynnie w zawodzie i szkolimy, nie jesteśmy w stanie odpisywać na wiadomości, polecamy kontakt telefoniczny lub proszę zostawić swój numer telefonu oddzwonimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Niektóre UP mają ponownie środki na szkolenia, ale jeśli nie zdążyłeś w tym roku, zapraszamy w następnym, w 2018 również będą szkolenia. Jeśli chcesz zaprosić nas w 2018 roku, skontaktuj się z nami już teraz, przygotujemy wnioski na pierwszą transzę do rozdysponowania środków z KFS.

Bądź pierwszy przed innymi.


*Sprawdź czy się kwalifikujesz zadzwoń lub napisz sms ze swoim numerem telefonu, oddzwonimy 505 103 266.
Dziękuję za mnóstwo ciepłych słów i do zobaczenia gdzieś tam lub kiedyś tam :)
Ewa Wolaniuk-Kloc


Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego - Ewa Wolaniuk-Kloc - zapraszam do śledzenia strony Facebook

10.04.2017, Wrocław

Moi Drodzy :)
Witam Wszystkich bardzo serdecznie :)
Zaczynam szkolenia i warsztaty w całej Polsce.
Z niektórymi z Was spotkam się już niebawem na Targach Fryzjerskich w Poznaniu 22-23.04.2017 - do zobaczenia! :)
Cieszę się z rozpoczętej współpracy z Marcin Fijałkowski z Akademii Lampadion.

Kontakt w sprawie szkoleń
Marcin 504 471 471
Lampadion 798 281 574
Ewa 505 103 266


22.01.2017, Wrocław

Dzień dobry,


Serdecznie informuję, że rozpoczynam Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego.
Witam serdecznie w świecie fryzjerstwa męskiego.
Jest to mój AUTORSKI PROGRAM INDYWIDUALNYCH WARSZTATÓW* dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych fryzjerów, chcących doskonalić swoje umiejętności. Jedyny w Polsce! Zapraszam na „ JEDEN DZIEŃ Z FRYZJEREM MĘSKIM”.
Szkolenia zaczynają się już w lutym. Wszelkich informacji udzielam mailowo i telefonicznie.

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Ewa Wolaniuk-Kloc
Wszystkie fotografie na tej stronie wykonane przez Roberto Rybak i Foto Świt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula
*„Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.
Copyright © 2017 Salon Fryzjerski "Finezja" - Ewa Wolaniuk-Kloc