logo-finezja-z-R

 

Pracujemy nad stroną szkoleniefryzjerskie.pl, stąd jej nieaktywność. Więcej informacji odnośnie kursów poniżej oraz przez kontakt mailowy/telefoniczny. Dziękujemy!

SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – EWA WOLANIUK-KLOC

FRYZJERSTWO MĘSKIE/BARBERING - AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIOWY 2020! - ZACZYNAMY!!!

Rok 2020! Rok pełen niespodzianek i rozwoju wielu salonów fryzjerskich! Kto chciałby doskonalić swój warsztat pracy i swoich pracowników, poznawać nowości fryzjerskie? Jeśli tak myślisz, to masz pasję do tego co robisz i szkolenia są tym czego szukasz!

Mamy dla Was 7 nowych autorskich kursów! Pozostałe kursy cieszące się powodzeniem są nadal w ofercie.
Wszystkie moje autorskie szkolenia z zakresu fryzjerstwa męskiego/barberingu mogą być zrefundowane w wysokości 100% i 80% kwoty szkolenia.

Chcesz poznać szczęśliwą siódemkę? :)

Oto ona:
– NOWOŚĆ – WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „FRYZURY MĘSKIE - MODERN" – 9H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
– NOWOŚĆ – WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „BARBER OSTRA BRZYTWA – GOLENIE BRODY" – 10H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
– NOWOŚĆ – WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „MASTER BARBER – ZAROST, BRODA, GOLENIE" – TRYB ZAAWANSOWANY – 31H – 3–4 OSOBY W GRUPIE,
– NOWOŚĆ– WARSZTATY FRYZJERSTWA MĘSKIEGO – „FRYZURY MĘSKIE - MODERN EXCLUSIVE" TRYB ZAAWANSOWANY – 31H – 3–4 OSOBY W GRUPIE
– NOWOŚĆ– WARSZTATY – „FRYZJER – BARBER" – 18 H – 4–8 OSÓB W GRUPIE
– NOWOŚĆ – SZKOLENIE INDYWIDUALNE „JAK PROWADZIĆ MĘSKI SALON FRYZJERSKI" – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA JEDNEJ OSOBY 7H – DORADCTWO,
– NOWOŚĆ – SZKOLENIE INDYWIDUALNE „MĘSKI SALON FRYZJERSKI-OBSŁUGA KOMPLEKSOWA" – INDYWIDUALNE WARSZTATY DLA ZESPOŁU PRACOWNIKÓW SALONU 14 H – DORADCTWO

Ci z Państwa, którzy z różnych względów nie zdążyli wziąć udziału w warsztatach Akademii, mają teraz szansę, zapraszam do kontaktu, mamy nowe możliwości, skontaktujemy z doradcą.

Ubiegły rok był pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Zrealizowaliśmy świetne szkolenia, rozpaliliśmy pasję do zawodu fryzjerom, jak i podtrzymaliśmy swoją, przeszkoliliśmy wspaniałych kursantów, wielu z nich, to takie perełki fryzjerskie. Gratulujemy!

Sami też odbyliśmy wiele szkoleń i targów w Polsce i zagranicą, byliśmy w Rzymie na INTERNATIONAL BARBER CONVENTION, gdzie widzieliśmy różnorodność tematyczną, którą tak lubimy.
Z pełną głową inspiracji, doświadczeń i kontaktów rozpoczynam rok 2020. Rok wielu wydarzeń.

Wprowadzam autorskie szkolenia o tematach, które zawładną nasz rynek fryzjerski. Naładowani dobrą energią jesteśmy przygotowani na Twoje zaproszenie. Kompleksowo możemy zająć się Twoim zespołem, otoczyć opieką i wsparciem technicznym.

W związku z wieloma zapytaniami w obecnym roku w naszej Akademii również nie prowadzimy kursów dla amatorów, lecz wyłącznie dla fryzjerów. Warsztaty są skierowane do profesjonalistów w celu poznania nowych technik, uzupełnienia wiedzy, doszkolenia tematycznego, rozwoju, dla właścicieli salonów fryzjerskich doradczo, odświeżenia wiedzy po powrocie do zawodu.
Na szkoleniu warsztatowym jest 75% praktyki i 25 % teorii. Możesz odbyć korepetycje fryzjerskie, indywidualnie wybierasz to co chcesz się podszkolić lub z czym masz problem, przećwiczymy technicznie razem.
Większość naszych szkoleń może odbyć się u Ciebie w salonie, gdyż przyjeżdżamy do każdego zakątka Polski, w dogodnym dla Ciebie terminie.
Jeśli chcesz kursu skrojonego dla Ciebie zapraszamy do kontaktu ☎️505 103 266
i mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


13.01.2018

Dostępne dofinansowanie na warsztaty dla wszystkich, co chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Z przyjemnością informuję, że wszystkie moje szkolenia warsztatowe mogą być w 100% dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i doszkalać się ustawicznie. Innowacyjnie, profesjonalnie, autorski program, poparty doświadczeniem i uprawnieniami


Po więcej informacji zadzwoń do mnie bezpośrednio 505 103 266 lub napisz e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oczywiście decyduje kolejność zgłoszeń, lista już otwarta - zaczynamy od marca!

Pozdrawiam,
Ewa


07.01.2018

AUTORSKI PROGRAM SZKOLENIA FRYZJERSTWA MĘSKIEGO NA ROK 2018

Jedyny taki w Polsce - dostosowany do Twoich potrzeb i poparty wieloletnim doświadczeniem rzemieślniczym.

W tym roku zapraszam na rozszerzony program szkoleniowy w trybie warsztatowym dla średnio zaawansowanych zaawansowanych fryzjerów w zawodzie - pracujemy wyłącznie na modelach.

Większość z nich może być zrealizowana w Twoim salonie. Przeszkolimy cały zespół według potrzeb. Szkolimy w całej Polsce. 
Zaczynamy już od marca! Terminy warsztatów stacjonarnych będą podane na stronie w lutym.

● zajęcia prowadzone w małych grupach do 4 osób na warsztatach - tryb jednodniowy

● zajęcia prowadzone do 3 osób - tryb rozszerzony i zaawansowany - wielodniowy

● zajęcia "3xI" Intensywny, Indywidualny, Innowacyjny - fryzjer " sam na sam ze szkoleniowcem" - rozszerzony indywidualnie na wiele dni

● zajecia praktyczne i teoretyczne z zakresu Obsługi Klienta w Salonie Fryzjerskim -standardy, psychologia, dezynfekcja - tryb jednodniowy

Wykonujemy szkolenia dla różnych firm według własnych preferencji.

Jeśli chcesz kompleksowego lub indywidualnego szkolenia w swoim salonie, zaproś nas, chętnie przyjedziemy w każdy zakątek Polski.

Proszę w wiadomości przesłać swojego maila na e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numer telefonu, prześlę ofertę z cenami, albo zadzwonić na numer 505 103 266 udzielę wszelkich informacji.

Pozdrawiam, 
Ewa


Drodzy Państwo

Bardzo miła wiadomość. Posiadam Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych – jeśli się kwalifikujesz, spełniasz wymogi jako pracodawca, lub pracownik, warsztaty doszkalające będą sfinansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy*.

Moje warsztaty - szkolenia są w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.02/00045/2017. Spełniam wszystkie wymogi i posiadam wszelkie uprawnienia zawodowe do szkolenia z zakresu fryzjerstwa męskiego.

Ciekawy Autorski Program Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego - indywidualne, innowacyjne warsztaty, jedyne takie w Polsce, zawierają 27 godzin pracy w salonie. Trzy dni w Twoim Salonie – gdyż przyjeżdżamy również do każdego miasta w Polsce. Intensywne godziny warsztatowe – praktyczne - 30% procent teorii i 70 % praktyki. Szkolę wraz z asystentem.

Potwierdzeniem Waszych zdobytych umiejętności, po pozytywnie skończonym szkoleniu wydaje certyfikaty z pieczęcią.


Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego w sprawie szkoleń 505 103 266. Niektóre UP mają ponownie środki na szkolenia.
Sprawdź czy się kwalifikujesz w swoim Urzędzie Pracy, jeśli tak i wybrałeś nasze warsztaty, pomożemy wypełnić wnioski.

Zadzwoń, szybko wyjaśnimy, pomożemy, dobierzemy według potrzeb.

W związku z tym, że cały czas pracujemy czynnie w zawodzie i szkolimy, nie jesteśmy w stanie odpisywać na wiadomości, polecamy kontakt telefoniczny lub proszę zostawić swój numer telefonu oddzwonimy i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Niektóre UP mają ponownie środki na szkolenia, ale jeśli nie zdążyłeś w tym roku, zapraszamy w następnym, w 2018 również będą szkolenia. Jeśli chcesz zaprosić nas w 2018 roku, skontaktuj się z nami już teraz, przygotujemy wnioski na pierwszą transzę do rozdysponowania środków z KFS.

Bądź pierwszy przed innymi.


*Sprawdź czy się kwalifikujesz zadzwoń lub napisz sms ze swoim numerem telefonu, oddzwonimy 505 103 266.
Dziękuję za mnóstwo ciepłych słów i do zobaczenia gdzieś tam lub kiedyś tam :)
Ewa Wolaniuk-Kloc


Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego - Ewa Wolaniuk-Kloc - zapraszam do śledzenia strony Facebook

10.04.2017, Wrocław

 

Moi Drodzy :)
Witam Wszystkich bardzo serdecznie :)
Zaczynam szkolenia i warsztaty w całej Polsce.
Z niektórymi z Was spotkam się już niebawem na Targach Fryzjerskich w Poznaniu 22-23.04.2017 - do zobaczenia! :)
Cieszę się z rozpoczętej współpracy z Marcin Fijałkowski z Akademii Lampadion.

 

Kontakt w sprawie szkoleń
Marcin 504 471 471
Lampadion 798 281 574
Ewa 505 103 266

 


22.01.2017, Wrocław

Dzień dobry,


Serdecznie informuję, że rozpoczynam Szkolenia Fryzjerstwa Męskiego.
Witam serdecznie w świecie fryzjerstwa męskiego.
Jest to mój AUTORSKI PROGRAM INDYWIDUALNYCH WARSZTATÓW* dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych fryzjerów, chcących doskonalić swoje umiejętności. Jedyny w Polsce! Zapraszam na „ JEDEN DZIEŃ Z FRYZJEREM MĘSKIM”.
Szkolenia zaczynają się już w lutym. Wszelkich informacji udzielam mailowo i telefonicznie.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Ewa Wolaniuk-Kloc
Wszystkie fotografie na tej stronie wykonane przez Roberto Rybak i Foto Świt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klauzula
*„Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części i bez pisemnej zgody autora jest zabronione.
Copyright © 2017 Salon Fryzjerski "Finezja" - Ewa Wolaniuk-Kloc