logotop1

„Twój, własny, męski styl, zaczyna się od głowy".
Ulubiony, własny cytat.

 Pracujemy na najlepszych kosmetykach dla mężczyzn!
Jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia :)
Poznaj nas:

Ewa

 

Ewa

Jestem mistrzynią fryzjerstwa męskiego, rzemieślnikiem, instruktorem, technikiem, egzaminatorem i właścicielką męskiego Salonu Fryzjerskiego ,,Finezja" – Ewa Wolaniuk-Kloc. Prowadzę szkolenia z zakresu fryzjerstwa męskiego.

Fryzjer męski z ok. 30 letnim stażem i pasją.
Specjalizuję się w strzyżeniu brody i wąsów, dobieram fryzury, stylizuję i dbam o pielęgnację męską. Wykonuję wszystkie strzyżenia u mężczyzn i dzieci, żadna moda nie jest mi obca.
U mnie „Klient jest najważniejszy". Od zawsze moim marzeniem było upiększać ludzi i nadawać im styl, zgodny z mężczyzną, dostosowany do wykonywanej pracy i osobowości.

 

Współpracujący fryzjerzy:

 MG 3013


Dzidka

Doświadczona mistrzyni fryzjerstwa męskiego, ze starej szkoły rzemiosła - staż w zawodzie ponad 40 lat. Jeśli chcesz przywrócić wspomnienia z lat ubiegłego wieku,
jak było u fryzjera, usiądź na Jej fotelu i korzystaj z tego przywileju. Naprawdę warto. Prawdziwy oldschool. Wykonuje wszystkie fryzury.

 

dawid

 

Dawid

Profesjonalny fryzjer męski, technik i praktyk rzemiosła oraz człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Fachowo doradza i konsultuje, precyzyjny i staranny w tworzeniu każdej fryzury, o świeżym spojrzeniu na modę. Wykonuje repigmentację - odsiwianie włosów, najlepszymi kosmetykami dla mężczyzn American Crew. Strzyże brody, konturuje zarosty, goli brzytwą głowę. Strzyże dzieci. Głodny wiedzy, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje.
Jedyny mężczyzna w babskim gronie finezyjnych :)

 

 MG 3013

Dominika

Najmłodsza w naszym teamie fryzjerka męska.Technik fryzjerstwa. Kobieta o wysokiej kulturze osobistej, pogodna, zawsze uśmiechnięta z poczuciem humoru, wnosi młodość i radość do naszego salonu. Wykonuje strzyżenia klasyczne oraz nowoczesne. Ogoli brzytwą Twoją głowę. Dobierze dla Ciebie idealną fryzurę. Starannie i rzetelnie wykonuje każdą fryzurę. Strzyże nawet najmniejsze dzieci. Wykonuje repigmentację - odsiwianie włosów, najlepszymi kosmetykami dla mężczyzn American Crew. Głodna wiedzy, wciąż podnosząca swoje kwalifikacje.

 

Pracujemy na profesjonalnych i najlepszych kosmetykach światowych marek dla mężczyzn:

- Proraso, American Crew, Reuzel Pomade, Papillon

oraz

- najlepszych polskich, oldschoolowych kosmetyków z tradycją - Przemysławka, Wars, Brutal, Consul!

 

Jak przystało na salon z tradycją sięgającą 1958 roku.

 

Zapraszamy serdecznie!
Ewa i Zespół